adapazarı 2 el jeneratör
2 sene önce
2 sene önce

Sakarya İkinci El Jeneratör

Sakarya 2. el jeneratör alımlarında jeneratörlerinizi kapıdan teslim almaktayız. Sakarya ikinci el jeneratörcüaksateknik birimi tarafından itinayla kontrol edilen jeneratörlerinize fiyat değerleme, eksper hizmeti de yapıyoruz. Makinelerin 2. El fiyatını tespit ederek uygun bulunması durumunda satın alma işlemini yapmaktayız. Fiyat değerleme işlemlerinde makinelerin piyasada talep edilme oranları, kaç senelik oldukları, yedek parçalarının bulunup bulunmadığı veya tamirinin kolay veya zor olmasıyla bağlantılı olarak ödeyeceğimiz ücret artıp azalabilmektedir. Firmamız, Sakarya 2. el janeratör  piyasasında çok sayıda jeneratör alımı yapan teknik bilgisi yüksek, alım gücü kuvvetli firmalar arasındadır.

Sakarya Jeneratörcü

 Sakarya jeneratörcü olarak satın alma rayiç fiyatlarını jeneratörlerde kullanılan yakıt tipi ve gücüyle orantılı olarak ele almaktayız. Perkins tipi dizel motorlu makineler yüksek Kva değerlerine sahip olup büyük ve uzun süreli güç üretebilen jeneratörler olduklarından satın alma fiyatlarımızda aynı oranda artmaktadır. Bu jeneratörler sanayide, şehirlerde meydana gelen enerji kesintilerinde, işlerin aksamadan devam edebilmesi için tercih edilirler. Ayrıca şantiyelerde, enerji gerektiren açık alanlarda kullanılmaktadır.

Sakarya 2. El Jeneratör

 Satın aldığımız jeneratörlerden, ev ve ofis tipi ihtiyaçlar için olan küçük boy ve sadece bir kaç saat enerji üretebilen jeneratörlerin fiyatları düşüktür. Bunun sebebi giriş seviyesi ürünlerin kullanım ömürlerinin, imal edilirken kullanılan malzeme kalitesinin düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Jeneratörlerin hareketli parçaları ve motorunun yenilenmesi sıfır makine fiyatlarıyla eşdeğer olabilmektedir. Bu tür jeneratörler 2. El alımı yapan firmamızca genellikle tercih edilmez veya çalışır vaziyetteki ayni cins makinelerin fiyatlarının çok altında bir rakam karşılığı satın alınabilirler. İlave olarak jeneratör alımı ilanlarımız yanında alternatör alım ilanlarımızı da görebilmeniz mümkündür. Alternatörler, jeneratörlere göre fiyat bakımından daha uygun olmalarına rağmen kullanım amaçları gereği çok daha işlevsel ürünlerdir.

Sakarya Jeneratör ve Alternatör Alımları

Sakarya jeneratör alanlar özellikle ikinci el ürünlerin genel durum kontrollerinin itinayla yapılıyor olması nedeniyle jeneratörünü satan işletmelerin genellikle memnun kalmalarına neden olmuştur. Bazı durumlarda yerinde fiyat tespitinin mümkün olmadığı jeneratörler fabrikaya alınarak kontrol edilmektedir. Ayrıca 2. El makine alım hizmetlerimiz takas yöntemiyle de yapılabilmektedir. Alınacak makinenin fiyatına karşılılık takasta kullanılacak jeneratör veya alternatör bedeli düşülerek alışveriş tamamlanmaktadır. Sıfır veya bir üst modeli tercih etmeniz mümkündür. İkinci el jeneratör alımları konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşın
Benzer Yazılar

2020 Tüm Hakları Saklıdır
Call Now ButtonJeneratörcüyü Ara