maraş 2. el jeneratör

Kahramanmaraş ikinci El Jeneratör

Jeneratörler, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirme kabiliyetine sahip makinelerdir. Jeneratörler en çok hastanelerde kullanılmakla birlikte günümüzde marketlerde, kasaplarda ve elektriğin gitmemesi gereken yerlerde kullanılan makilerdir. İkinci el jeneratörler de bakım ve temizliği yapıldığında ilk günkü gibi bir performans sergilediğinden hurda olarak düşülmeyip değerlendirilmedir.

Kahramanmaraş 2. El Jeneratör

Elektromanyetik jeneratörlerde bobin kutuplar arasında dönerek bir alan oluşturur. Oluşturulan bu alanda elektrik akımı oluşur ve kullanıldığı alana elektrik akımı verir. İki çeşit jeneratör vardır bunlar alternatif akım AC jeneratörleri ve doğru akım DC jeneratörleridir. Firmamız Kahramanmaraş 2. el jeneratör alımlarını müşterilerine güvence vererek yapmaktadır. Kahramanmaraş ve çevre illerdeki iyi durumda olan jeneratörleri firmamızla anlaşarak satışını gerçekleştirebilirsiniz.

kahramanmaraş 2. el jeneratör

Uygun Güçte Jeneratör Almanın Faydaları

İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza göre bir jeneratör tercih etmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Uygun güçte alınan bir jeneratör zorlanmayacağı için sistem hataları en alt düzeyde olur. Kullanım ömrü uzar. Aşırı yük sebebiyle ani kapanmalara engel olur. Jeneratörün performansı yüksek olur ve kişisel güvenliği sağlamak açısından önemlidir. Elinizde bulunan aksa markalı dizel, portatif ve doğal gaz jeneratörleri firmamız tarafından alınmaktadır. Ayrıca elinizde bulunan perkins markalı motora sahip olan jeneratörlerin alımını da yapmaktayız. Perkins motorlarının 35- 250 KVA aralığında olması gerekir.

Jeneratörün mekanik parçalarında çatlak veya deformasyon olmaması önemlidir. Alım yapacağımız jeneratörlerinin lehim birleşme yerlerinin sağlam olması ve bobinlerde bir sıkıntı olmaması gerekmektedir. Ayrıca 2.el jeneratörlerin yanında firmamız 2.el alternatör alımı da yapmaktadır.

Kahramanmaraş Jeneratörcü

2. el jeneratörcü olarak elinizdeki jeneratörlerin marka, üretim yılı ve modeli ne olursa olsun firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kahramanmaraş jeneratörcü müşterilerimize Kahramanmaraş ve çevre illerdeki en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Kullanmadığınız artık ihtiyacınızı karşılamayan ikinci el jeneratörleri hurda olarak görmemeli satışını yaparak değerlendirmelisiniz.

Kahramanmaraş Jeneratör Alanlar

Kahramanmaraş’ta jeneratör alımlarında önde gelen firmalardan biriyiz. Elinizde bulunan jeneratörlerin, markası, modeli, üretim tarihi, çalışma saati ve teknik özellikleri gibi bilgileri bize ulaştırmanız durumunda Kahramanmaraş’ta olan tüm konumlardan jeneratör alımı yapılır. Firmamız jeneratör alımlarında jeneratörün sökülüp taşınılması gibi tüm işlemlerle ilgilenmektedir.

Kahramanmaraş jeneratör alanlar listesinde en yüksek fiyat teklifi veren firmamız, satışında da en uygun fiyatı vermektedir.

Paylaşın
Benzer Yazılar

2020 Tüm Hakları Saklıdır
Call Now ButtonJeneratörcüyü Ara