ikinci El Dizel Jeneratör Alanlar

Dizel ikinci el jeneratör alan firma olarak sizlere öncelikle tüm marka ve modelde jeneratörlerin alımını gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. Peki, ikinci el dizel jeneratör nedir?

Yazımızın devamında dizel jeneratör ile ilgili bazı önemli bilgileri sizlere ulaştırmak istedik. Firma olarak ikici el dizel jeneratörler başta olmak üzere benzinli olan marka ve modeli ne olursa olsun bize satmanız durumunda tereddütsüz almak istediğimizi belirtmek isteriz. Piyasada ikinci el dizel jeneratör alanlar adı altında önemli bir isme sahip olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sizlere saygılı olmayı benimsemiş personeller ve değerinde fiyatla alımı gerçekleştirmektedir. Mesela; ikinci el aksa jeneratör alan firma olarak bize ulaştığınız zaman ürünün fotoğrafını WhatsApp numaramıza ileterek Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize satış gerçekleştirebilirsiniz.

Dizel Jeneratör Nedir?

Dizel jeneratörlerin benzinli jeneratörlere göre farklı mekanik aksamları vardır. Mesela; dizel jeneratörlerde alternatör denilen bir elektronik alet bulunmaktadır. Bu dönen bir alet olup elektrik enerjisini mekanik enerjiye dönüştürmekle görevlidir. Alternatörün dizel motor ile entegre edilmesi olarak da düşünebilirsiniz. Dizel motora sahip olan bir jeneratörün motorin ile çalıştığı zaten biliniyordur. Görevi ise kimyasal enerjiyi mekanik enerjiye dönüştürmektir. Dizel jeneratör elde ettiği elektrik enerjisini bazı elektronik ekipmanlar sayesinde kontrol eder. Sigorta, şalter, kontaktör vb. Jeneratörün motor, alternatör, sigorta, şalter, kesici gibi devre elemanlarının görevi yük çekicisine doğru ve eksiksiz bir şekilde iletmektir. Kontrol daime elektronik devrelerin elindedir.

Hangi Jeneratörleri Alıyoruz?

İkinci el dizel jeneratör alanlar adı altında bizlere ulaştığınızı var sayarsak eğer; aşağıdaki elimizden geldiğince alımını gerçekleştirdiğimiz jeneratör markası, modeli, motoru ve kaç saat çalıştığı gibi bilgileri sizlerle buluşturmak istedik.

50 KVA CAT ikinci el dizel jeneratör Perkins motorlu GEPX60-3 alımı,

330 KVA ikinci el dizel jeneratör kabinli veya kabinsiz ayrıca 30 KVA ve 350 KVA gücüne sahip tüm jeneratörlerin alımını gerçekleştiriyoruz. Mesela, Projen PJ325K ikinci el jeneratör alanlar olarak bize ulaşabilirsiniz.

İkinci el ARMAK dizel jeneratör alanlar veya benzinli ikinci el ARMAK jeneratör alan firma olarak otomatik olması, kabinli olması veya 2500 KVA armak ikinci el jeneratör alımı gerçekleştirebilecek kapasitedeyiz.

İkinci el 115 KVA Perkins motorlu PJ115K alan firmalar arasında yer alıyoruz.

Proje PJ250K 250 KVA otomatik ikinci el jeneratör dizel – benzinli alım gerçekleştiriyoruz.

İkinci el 150 KVA AKSA jeneratör kim alır demeyin bizimle iletişime geçin. (PERKİNS VOLVO CUMMINS RİCARDO15kva 22kva 34kva 55kva 70kva 90kva 110kva 125kva 150kva 175kva 225kva 275kva 300kva 350kva 400kva 550kva 750kva800kva 1000kva 1600kva 2200kva )

İkinci el su soğutmalı Perkins motorlu dizel jeneratör alımı

İkinci el 44 KVA dizel jeneratör alımı ( İstanbul, Gebze, Pendik, Tuzla ) Fabrikadan ikinci el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz.

2. el 160 KVA AKSA KAMIS 466 SATTTE alanlar

400 KVA kabinli 2. El AKSA dizel jeneratör alanlar

İkinci el 110 KVA AKSA marka Johndeere meccalte jeneratör alanlar

Güçbir 175 KVA ikinci el dizel otomatik jeneratör alanlar

200 KVA ikinci el Cummins motorlu jeneratör alımı

İkinci el 330 KVA ( KW ) Volvo jeneratör alan firma

İkinci el AKSA AC117 jeneratör alanlar

220 KVA Güçbir marka ikinci el jeneratör alan firmalar

150 KVA Güçbir ikinci el dizel otomatik jeneratör alanlar

80 KVA Perkins motorlu ikinci el jeneratör

125 KVA Güçbir ikinciel jeneratör alımı

Alimar ikinci el 90 KVA jeneratör alan firma

Sıfır ayarında ikinci el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz.

165 KVA ikinci el Volvo jeneratör alan firma

4400 KVA Doosan 2. El jeneratör alanlar

İkinci el güçsan jeneratör alanlar

İveco motorlu ikinci el jeneratör

İkinci el otomatik kabinli 50 KVA AKSA jeneratör

110 KVA Cummins motorlu ikinci el jeneratör

Teksan ikinci el 275 KVA Daewoo jeneratör alanlar

2. el 200 KVA Alimar jeneratör alan firma

İkici el Genpower GNT 110 kabinli otomatik jeneratör

Cummins KTA 38 V12 ikinci el jeneratör

İkinci El Jeneratör de Yüksek Fiyat

Birçok kişi ikinci el jeneratör alan hurdacı olarak değerinde daha az fiyata hurdacı veya geri dönüşüm olarak adlandırdığımız firmalara hurda parasına jeneratörleri vermektedirler. Bizler bize satın demiyoruz ancak bizden de fiyat almadan satmamanız konusunda sizlere yardımcı olmak ve bilgilendirmek istiyoruz. İkinci el olarak gördüğünüz arızalı ya da çalışmayacak konumda olan tüm 2. El jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Mesela; bizi aradınız ve 200 kva ikinci el AKSA marka jeneratör alan firmamısınız diye sormanıza gerek yok direkt olarak jeneratörünüz hakkında bilgi verin mümkünse resim paylaşımında bulunun ver sizi hiç yormadan peşin ödeme ile satın alalım. Üstelik nakliyat, yükleme gibi süreçler sadece bizi ilgilendirecektir.

Paylaşın
Benzer Yazılar

2020 Tüm Hakları Saklıdır
Call Now ButtonJeneratörcüyü Ara