gebze ikinci el jeneratör
2 sene önce
2 sene önce

Gebze ikinci El Jeneratör

Elektrik hayatımızı devam ettirebilmek adına en büyük unsur olmakla birlikte kullanmakta olduğumuz cihazlar için de son derece önem arz etmektedir. Bulunduğunuz konumda elektrik kesintisi olduğu zaman devreye jeneratörler girmektedir. Çoğu zaman hayat kurtarmakta olan jeneratörler pek çok avantajı da sağlamaktadır. Ancak jeneratörlerin kullanımına gerek kalmadığı zamandarda elden çıkarılması ya da maddiyata dönüştürülmesi gerekebilir. Bu bağlamda firmamız Gebze 2.El Jeneratör alımı yapmaktadır. Fiyatları KVA gücüne göre değişiklik göstermekte olup KVA gücü arttıkça fiyat da doğru oranda etkilenmektedir. Alımda bulunulmadan önce jeneratörlere kalite testleri yapılmakta ve müşteriden alım bu şekilde sağlanmaktadır. Aksa jeneratör gibi ikinci el departmanlarında alım sağlanmakta olup periyodik olarak takibi ile birlikte de jeneratörler doğru fiyatlandırma ile alınmaktadır. Alternatör özelliği ile jeneratör çalışırken aküler şarj edilmektedir. Bu özellik sayesinde tasarruf sağlanan jeneratörler farklı alanlarda kontrol edilmektedir.

Gebze İkinci El Jeneratör

İkinci el jeneratörlerin sağlamlığını anlamak için pek çok unsur gözden geçirilmektedir. Öncelikle periyodik olarak takip kontrolü sağlanmaktadır. Alım sağlanmadan önce önce kaç saat çalıştığı ve hangi amaç doğrultusunda çalıştığı kontrol edilmektedir. Fiziksel olarak yıpranma olup olmadığı kontrol edilmekte, gerek duyulan parça yedek parçası ile değiştirilmektedir.

Gebze Jeneratörcü

Gebze jeneratörcü olarak firmamızın ikinci el departmanlarında alıma sunduğu perkins motorlu jeneratörler müşterisinin memnuniyetini kazanmaktadır. Gebze jeneratör alanlar kim? Gibi bir sorunun cevabını firmamız hizmeti ile sağlamaktadır. Alım sağlanan jeneratörler uzun yıllar hiçbir sorun çıkmadan kullanmakta ve periyodik bakımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu sayede firmamız jeneratörlerde oluşacak en küçük yıpranmada dahi gereken işlemi yapmakta ve ürünün kontrolünü sağlamaktadır.

Gebze Jeneratör Alanlar

Firmamız ikinci eldepartmanlarında jeneratörlerin alımını sağlamaktadır. Firmamız jeneratörlerin yük testlerini yapmakta ve büyük bir titizlikle sorunlar onarılmaktadır. Ayrıca firmamız ürünün alımı sonrasında da kontrollerini üstlenmekte ve gerekli onarım işlemlerini yapmaktadır. Alanında uzman olan teknik ekip ile çalışmakta olup ürün ile ilgili ortaya çıkabilecek sorunları en alt seviyeye indirmekteyiz. Sizde kullanmadığınız ve bir kenarda kaderine terk ettiğiniz jeneratörleri firmamız ile iletişime geçerek değerlendirebilir ve paranızın boşa harcanmasının önüne geçebilirsiniz.

Paylaşın
Benzer Yazılar

2020 Tüm Hakları Saklıdır
Call Now ButtonJeneratörcüyü Ara