antalya 2 el jeneratör
2 sene önce
2 sene önce

Antalya ikinci El Jeneratör

Jeneratörler motor gücüyle benzin, mazot gibi yakıtları elektrik enerjisine çevirmek için kullanılır. Alternatör ve motordan oluşan jeneratörler internet kafeler, mağazalar gibi yerlerde elektrik kesintisinin sebep olduğu zararlar ve dükkanı kapatmak zorunda kalmamak gibi sebeplerle kullanılır. Ayrıca jeneratörlerin sanayi sektöründe kullanımı da mevcuttur. Alternatör motor çalışırken mekanik hareketi elektrik enerjisine çeviren parçadır. Otomobillerde de aküyü şarj etmek amacıyla bulunur. Jeneratör çeşitlerini belirlemede kVA yani kilo-volt-amper kulanılır. KVA’nın kW’dan farkı görünür güç olmasıdır. Kilo-Watt ise gerçek gücü ifade eder.

Antalya ikinci el jeneratör satışları piyasasında sözü geçen Aksa ve Perkins oldukça sık tercih edilmektedir. Aksa marka jeneratörler yerli üretim olup dizel yakıt kullanmasıyla bilinir. Ayrıca Aksa Jeneratör uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarında en büyük paya sahiptir. Perkins markası ise motorla alakalı birçok sektörde sıkça tercih edilir. Ayrıca gaz ve dizel seçenekleri bulunmaktadır. 2. el jeneratör alımı birçok sektörde yapıldığından piyasası oldukça büyüktür. Çoğu ilde olduğu gibi Antalya’da da firmamız ikinci el jeneratör alımı yapmaktadır. Firmamız Antalya jeneratör alanlar arasında güvenilirliği ve uygun fiyatlı satışlarıyla tanınmaktadır ve Antalya jeneratörcü arayanlara tavsiye edilmektedir.

Antalya Jeneratör Alanlar

Antalya jeneratör alanlar iki sektöre ayrılıyor. Sanayi ve hizmet sektörlerinde sıkça kullanılan jeneratörler Antalya ilinde genel olarak hizmet sektöründe kullanılıyor. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Antalya ilinde birçok kafe, eğlence mekanı ve benzeri ticari işletmeler bulunuyor. Bu işletmelerden hiçbiri birkaç saatlik elektrik kesintisiyle karşı karşıya kalıp müşterilerini kaybetmek istemiyor. Bu sebeple Antalya ilinde birçok işletme jeneratör satın alarak olası kesintilere karşı kendisini hazırlıyor. Bu sebeple antalya ikinci el jeneratör satışları da durmadan devam ediyor. Firmamız ikinci el Antalya jeneratörcü arayan işletmelere hizmet vermektedir.

Antalya Jeneratörcü

Antalya ilinde 2. el jeneratör alımı yapan firmamız Antalya jeneratörcü arayışlarının en güvenilir ismi olmaya devam ediyor. Antalya ilinde ikinci el jeneratör alımhizmeti veren firmamız sayesinde siz de elinizdeki jeneratörleri satabilir ya da fiyat teklifi alabilirsiniz.

Paylaşın
Benzer Yazılar

2020 Tüm Hakları Saklıdır
Call Now ButtonJeneratörcüyü Ara